3 i 5 grudnia 2015 byliśmy na Wiecznych Kwaterach Naszych Śp.Przyjaciół, Zamontowaliśmy im wizytówki naszej pamięci o Nich „Znaczek Nagrobny Solidarności Walczącej” odmówiliśmy „Ojcze Nasz”. 3 grudnia na cmentarzu Marszowice u Mariana Huminiaka (zał.1) 5 grudnia uKazi Markowskiej (zał.2) spotkania z rodziną jak zawsze były nagrodą za naszą pracę. W 3-cim załączniku przedstawiam RAPORT i PROŚBĘ, w którym podsumowuję dotychczasowe „Sukcesy” w odnajdywaniu i oznaczaniu miejsc pochówku Naszych Przyjaciół – Żołnierzy. Proszę o przeczytanie mojego raportu i zrobienie wszystkiego co nam pomoże w odnalezieniu i upamiętnieniu Ich.
Dziękuję za uczestnictwo: Witkowi Skórze (szczególnie za wykonanie pięknych zniczy nagrobnych) , Krystianowi Piątkowi i Leszkowi Markowskiemu i jego żonie. Pozdrawiam Wszystkich i proszę o przekazanie tego maila osobom, które będą mogły wnieść cokolwiek.
Tadeusz Piątek



